MISCELLANEOUS / Rugs / Täbriz 3491029
nr 349 1029
Täbriz
Lenght: ()
Semi-antik. 142x200. kortsidor med skador, ett hörn med skada, långsidor med lättare slitage. Ends with damages, one corner with damage, sides with wear.
5000
SEK 6800
Sunday February 27 2005
at 17:00:00
Feb 27
TEMA Orientaliska mattor 1
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 1